PM_APLIS

Apavu izvēli allaž vadījusi vēlme atrast pievilcīgus apavus, kas būtu arī ērti un izturīgi. Tieši tādus apavus EUROSKOR piedāvā jau kopš 1964. gada, kad savas durvis vēra pirmais EUROSKOR veikals Stokholmā. Kopš tā laika daudz kas mainījies, taču nemainīga ir palikusi EUROSKOR piedāvāto apavu kvalitāte, kurai uzticas prasīgākie apavu pircēji visā Latvijā.

Pieaugot dzīves ritmam un iespējām, pieaug arī prasības pēc individuāliem, konkrētam cilvēkam pielāgotiem risinājumiem. Lai gan apavi nav tehnoloģijas, kuras attīstās straujāk par cilvēka spēju rast pielietojumu to daudzveidīgajām iespējām, cilvēku gaidas attiecībā uz ikdienas apaviem neapšaubāmi ir augušas. Esam pamanījuši, ka pircēji aizvien biežāk vēlas universālus apavus – tādus, kas būtu praktiski, ērti un, protams, arī eleganti. Apavus, kurus būtu patīkami ne tikai uzvilkt, bet arī ilgstoši valkāt, gan dodoties uz darbu, gan apmeklējot pasākumus.

Dinamiskā pilsētas vide lieliski raksturo vēlmi apvienot tik dažādos elementus, kas nosaka apavu kvalitāti. Tieši tamdēļ PILSĒTAS MODE ir mūsu piedāvājums tiem, kas vēlas apvienot ērtības un stilu. Tiem, kas vēlas komfortablus un reizē izskatīgus apavus, kas spēj izcelt valkātāja individualitāti. Apavus, uz kuriem vienmēr var paļauties.